REGULAMIN
1. Warunkiem realizacji zamówienia jest wpłata zaliczki 30% wartości brutto po podpisaniu umowy. Termin realizacji płatności za usługę, 14 dni po wykonaniu usługi.

2. Teren na którym mają zostać rozstawione urządzenia dmuchane, powinien być w miarę równy, trawiasty, oczyszczony z ostrych przedmiotów.

3. Teren nie może znajdować się pod liniami wysokiego napięcia.

4. Organizator imprezy zobowiązany jest do zapewnienia wymaganej w zależności od ilości urządzeń mocy energii elektrycznej.

5. W przypadku zamówienia tylko jednego urządzenia rekreacyjnego, organizator zapewnia pomoc jednej osoby do rozłożenia i złożenia urządzenia.

6. Wszystkie atrakcje dla dzieci, wynajmowane są na okres do 6 godz.

7. Urządzenia są w pełni gotowe do używania, na 30 min przed rozpoczęciem imprezy

8. Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamawianych urządzeń, dokładna informacja znajduje się w zakładce TRANSPORT.

9. Liczba dzieci bawiących się w jednej chwili na urządzeniu, jest zawsze dostosowana do instrukcji producenta urządzeń.

0 nas

GALAKTO

Wynajmujemy dmuchane urządzenia rekreacyjne, na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne z udziałem dzieci i dorosłych. Jesteśmy gwarantem udanej i bezpiecznej zabawy, a w naszej ofercie znajdziecie Państwo, Gigantyczne Dmuchane Tory Przeszkód, Zjeżdżalnie, Zamki dmuchane, Suche basy i wiele innych atrakcji. Obsługujemy imprezy na terenie całej Polski, we Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Łodzi, Krakowie i wielu innych. 

man
 

KONTAKT

Wypełnij formularz lub napisz do nas na maila: galakto@galakto.pl / 661 332 205 / 661 824 464

E mail
Temat
Wiadomość